Krymská 238/18, 101 00 Praha
e-mail: obchod@casone.cz
služby
Odpadní energie

Odpadní energie

Stejně jako je voda cenný zdroj, stejně tak je i cenná energie ukrytá v podobě tepla v odpadní vodě. Se správným tepelným výměníkem je možné z teplé odpadní vody získat cenné teplo pro předehřev studené vody. Tyto aplikace se týkají různých průmyslových aplikací, bazénových vod a dalších aplikací, kde je dostupná teplá odpadní voda a v místě se voda ohřívá pro různé účely.

Odpadní energie Casone

Ekologie je v současné době tématem, s kterým se setkáváme každý den. Zařazuje se do našeho běžného života v podobě třídění odpadu, udržitelné módy a v odbornější rovině také v rámci zacházení s vodou. Kromě odpadní energie je to také dešťová voda, pitná voda, šedá voda, chladící okruh a recyklace bazénové vody. Společnost Casone si tuto odpovědnost uvědomuje do všech detailů. Proto jsme se rozhodli přinést na trh řadu funkčních řešení, které vám pomohou ušetřit nejen energii, ale v důsledku také finanční výdaje. O všem novém, co se u nás děje, se můžete dočíst v našich aktualitách.

Kontaktujte nás

Zaujal vás náš zodpovědný přístup? Neváhejte nás kontaktovat. Společně najdeme vhodné řešení vám na míru a vytvoříme pro vás nezávaznou cenovou nabídku. Každý klient je pro nás jedinečný a stejně tak i každá spolupráce. Zároveň jsou pro nás naši klienti a jejich spokojenost na prvním místě. Vždy se snažíme, abyste byli s technickým řešením maximálně spokojeni.