Krymská 238/18, 101 00 Praha
e-mail: obchod@casone.cz
služby
Recyklace bazénové vody

Bazénová voda

Recyklace bazénové vody (RBV) se jeví jako jedna z největších úspor pro provoz bazénů. Recyklací bazénové vody se nešetří jen voda samotná, ale i energie potřebná pro ohřev, snižuje se vázaný chlór, prodlužuje se životnost výměníků a dalších zařízení. Technologie používané pro recyklaci bazénové vody jsou léty ověřené a běžně používané v průmyslu i komunální úpravě vody.

Technologie RBV Casone

Technologie RBV Casone vychází z německé normy DIN-19645 2016-07 s úpravou technologie pro lepší chod a údržbu. Upravená voda poté splňuje českou vyhlášku 238/2011 Sb. a má požadovanou jiskrnost. Úpravna je plně automaticky řízená PLC jednotkou, která může být přímo napojena na řídící systém bazénové technologie.

Bazénová voda

Recyklace bazénové vody je základem pro každého, kdo zabezpečuje chod soukromého nebo komunitního bazénu. V kombinaci s dalšími technologiemi na úpravu vody se jedná o výraznou úsporu a to jak energetickou, tak v důsledku i časovou a finanční. Společnost Casone pro vás zajistí také vše, s čím se pojí dešťová voda, pitná voda, šedá voda, chladící okruh a odpadní energie.

Kontaktujte nás

Nevíte si rady s výběrem vhodné technologie? Přemýšlíte, zda je recyklace bazénové vody vhodná i pro váš zahradní bazén? Společně se na vše podíváme a zodpovíme všechny vaše otázky. V závěru pro vás vytvoříme návrh na míru, který bude odpovídat vašim požadavkům a technickým i finančním možnostem. Kontaktujte nás ještě dnes a dohodněte si schůzku.