Krymská 238/18, 101 00 Praha
e-mail: obchod@casone.cz
služby
Pitná voda

Pitná voda

Podzemní voda může mít rozmanité chemické složení dle horninového podloží v místě vrtu, přilehlého pole vedle pozemku, kde se nachází studna, či je v podloží výskyt radonu. Nejčastější úprava vody je změkčení z důvodu vysoké tvrdosti. Veliké problémy může dělat obsah železa a manganu. Jsme profesionálové, kteří se postarají o každý problém, který se vyskytne. A to vše na základě pečlivých rozborů a analýzy složení.

Všechny typy filtrace

V případě studny vedle pole můžou dělat problémy dusičnany a dusitany, které jsou nebezpečné hlavně pro děti či vyšší obsah bakteriálního znečištění. Společnost CASONE dodává filtry pro všechny typy filtrace od kabinetových změkčovačů, přes duplexní změkčovače, filtry pro odželeznění a odmanganování, až po sestavy několika filtračních stupňů.

Pitná voda Casone

Zodpovědnost? Tu cítíme za planetu a vlastní zdraví, které je s ní úzce spojeno, všichni. Jednou z možností jak zlepšit vlastní přístup ke světu kolem nás i k vlastnímu životu je zaměření se na pitnou vodu, často z vlastního zdroje, kterým je třeba studna a její zkvalitnění. Další otázky, kterými se zabýváme, jsou dešťová voda, šedá voda, chladící okruh, odpadní energie a recyklace bazénové vody.

Napište nám

Zaujala vás naše nabídka? Potřebujete vyřešit otázku pitné vody? Kontaktujte nás a my pro vás najdeme ideální řešení na míru s ohledem na vaši aktuální finanční situaci a výhledy do budoucna. Už teď se těšíme na vaše projekty, které společně realizujeme.

Naše produkty pro pitnou vodu