Krymská 238/18, 101 00 Praha
e-mail: obchod@casone.cz
služby
Technologická voda

Otevřený chladící okruh

Otevřené chladící okruhy potřebují pro správný chod čistou vodu bez bakteriálního znečištění. Mikrobiologický povlak na teplosměnné ploše snižuje přestup tepla a chlazení je tak méně efektivní. Proto je důležité instalovat boční filtraci s automatickým dávkováním biocidu. Voda je poté čistší a nemusí se odkalovat v častých intervalech.

Filtrační systémy CASONE

Filtrační systémy CASONE jsou dodávány zkompletované na konstrukci HILTI. Součástí kompletu je čerpadlo, filtrace a automatická dávkovací stanice. V místě instalace se jen připojí hydraulický vstup, výstup, odpadní potrubí a přívod elektrické energie.

Otevřený chladící okruh Casone

Kvalita na svém místě, to je CASONE. U nás najdete nejen otevřený chladící systém CASONE, ale také vše, co se týká pitné vody, odpadní energie a bazénové vody. Vždy najdeme řešení tam, kde ho druzí nevidí. Zemi máme pouze jednu a proto se v každé oblasti osobního bydlení i veřejných objektů vyplatí myslet na ekologii. Nejen, že je správné zacházení s vodou šetrné k přírodě, ale také k celkové spotřebě energií a v neposlední řadě také k vaší peněžence. Zařaďte se i vy mezi ty, kteří myslí na budoucnost. Svou, své rodiny a dalších generací.

Kontaktujte nás, jsme tu pro vás

Napište nám, sdělte své požadavky a my pro vás vypracujeme optimální návrh a nezávaznou cenovou nabídku na míru. S ohledem na vaše technické zázemí a finanční rozpočet. Věříme, že budete spokojeni.